SOLARFAME UZMANLIĞI

Solarfame, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında kurucularının uzun yıllardır sahip olduğu deneyimin yenilikçi bir yaklaşımla genişletilerek, enerji sektöründe yaşanan dönüşüme uygun sistemsel çözümlerin geliştirilmesi amaçlanarak kurulmuştur. Solarfame sürdürülebilir bir Dünya için enerjimizin korunması gerektiği bilinciyle, yeni ve yenilikçi teknolojileri sektörün hizmetine sunan, teknolojiye yön veren ve alanında global bir marka olmayı hedeflemektedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

Solarfame, kendi enerjinizi üretebileceğiniz çözümler sunmaktadır. İster evinizde, ister işletmenizde kendi enerjinizi üreterek yüksek elektrik faturaları ile mücadele etmeniz için harika çözümler sunar. Güneş santrallerinizin işletme ve bakım çalışmalarını üstlenir, minimum efor ile maksimum kazanç sağlamanızı sağlar. Şebekeden enerji alamıyorsanız, kırsal kesimlerde bile Solarfame - Off Grid çözümleri ile enerjisiz kalmayın.

SOLARFAME STANDARTLARI

Solarfame sizin için en uygun olan şekilde enerjinizi yönetiyor ve enerji maliyetlerinizi düşürüyor.

KURUCUMUZ İLE TANIŞIN

Projelerinizi gerçekleştiren, baştan sona eksiksiz mühendislik deneyimi sunan ekibimiz.

Lisans derecesini ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden 2010 yılında, Yüksek Lisans derecesini ise Berlin Teknik Üniversitesi Solar Teknolojiler bölümünden 2012 yılında almıştır. Sonraki yıllarda sırasıyla 2 yıl boyunca Atlantik Enerji’de kurucu ortak olarak güneş enerjisi projelerinde EPC alanında, 1 yıl boyunca Renesola Ltd.’de İş Geliştirme Müdürü olarak ve sonrasında Zorlu Enerji’de Satış Müdürü pozisyonlarında görev almıştır.

2018 yılından itibaren Solarfame’de kurucu ve şirket müdürü olarak başlamış ve görevini devam ettirmektedir.

Tasarruf etmek için daha fazla beklemeyin.

Uzman mühendislerimiz sizi bilgilendirsin.

© Solarfame-2022